Wylatujesz na wakacje samolotem z lotniska Chopina? Zobacz, gdzie bezpiecznie zostawić samochód.

Bezpieczne podróżowanie wcale nie musi oznaczać rezygnacji ze spontanicznego spędzania wolnego czasu! Kluczem do najlepszych wakacji jest zaplanowanie tylko tego, na co mamy wpływ i co bezpośrednio ma związek z twoim bezpieczeństwem i świętym spokojem, np. zarezerwowanie sprawdzonego parkingu, gdzie na czas twojej nieobecności pozostawisz samochód.

Jak dostać się na lotnisko Chopina i gdzie zaparkować?

Wybierając się na lotnisko Chopina własnym samochodem, zyskujesz dużą oszczędność czasu i komfort, że możesz od razu wyruszyć do domu po przylocie bez czekania na autobus transferowy. To tym bardziej ważne, że dużo lotów, szczególnie w sezonie wakacyjnym, odbywa się o nietypowych godzinach: późno w nocy lub wcześnie rano. Wybierając ten środek transportu, musisz liczyć się jednak z tym, że w pobliżu lotniska Chopina pozostawienie samochodu poza parkingiem, prawie w każdym przypadku będzie podstawą do odholowania auta i wystawienia sporego mandatu. Jedynym bezpiecznym miejscem dla twojego pojazdu są strzeżone lub dozorowane parkingi, za które musisz uiścić opłatę za każdy dzień postoju.

Bezpieczny parking – czyli jaki?

Bezpieczeństwo powinno być najważniejszym kryterium wyboru parkingu – to przecież miejsce, gdzie zostawisz na kilka lub kilkanaście dni swój samochód. Godny zaufania parking powinien być ogrodzony, posiadać zamykaną bramę oraz dozorcę, który nie pozwoli wtargnąć na teren parkingu osobom niepowołanym. Przed rezerwacją warto spytać o monitoring i ochronę – to wymogi, które powinny być spełnione przez profesjonalne parkingi, a tylko tam powinniśmy zostawić samochód na czas naszej nieobecności.

Gdzie tanio zaparkować samochód przy lotnisku Chopina?

Nie rezygnując z bezpieczeństwa, możesz znacznie zaoszczędzić na parkingu, gdyż prywatne parkingi w niedalekiej odległości od lotniska oferują tańsze koszty postoju. W przypadku docenionego przez Klientów parkingu Park & Fly – parking-lotnisko.pl to jedynie 7 minut wygodnym busem, który transferuje podróżnych z i na lotnisko bez dodatkowych opłat. Transfer odbywa się na życzenie Klientów, o każdej porze dnia i nocy, co sprawia, że wcale nie musicie obawiać się opóźnień czy uciążliwej przechadzki z bagażami. Tańszy parking to możliwość zaoszczędzenia sporej sumy pieniędzy, którą można wydać na wakacyjne pamiątki czy atrakcje. To bardzo ważne w czasach, kiedy podróżowanie za grosze jest praktycznie niemożliwe.

Niższa cena i bezpieczeństwo mogą iść w parze, czego dowodem jest sprawdzony parking Park & Fly. O atutach tego miejsca dowiedziało się już sporo pasażerów, podróżujących z Okęcia, dlatego warto miejsce postojowe zarezerwować z wyprzedzeniem, najlepiej tuż po poznaniu daty i godziny wylotu. Dzięki tej przezorności możecie sporo zaoszczędzić, nie martwiąc się o bezpieczeństwo swojego pojazdu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *