Boże Narodzenie i Sylwester w Zakopanem – przeżyj tu niezapomniane chwile!

Co powiesz na cudowne Święta lub fantastycznego sylwestra w górskim klimacie? Żeby tego doświadczyć warto przyjechać do Zakopanego – zimowej stolicy Polski. Sprawdź noclegi w górach, zarezerwuj je i przyjeżdżaj! Śnieg, piękne Tatry, tradycyjna kuchnia góralska sprawią, że Twoje Święta i sylwester będą magiczne i niezapomniane.

Z artykułu dowiesz się:

 • jakie atrakcje czekają na Ciebie podczas Świąt organizowanych przez hotel,
 • jak możesz spędzić Sylwestra w hotelowym zaciszu,
 • jak jeszcze możesz spędzić czas w Zakopanem.

Od wielu lat Zakopane cieszy się niesłabnącą popularnością. Tysiące turystów przyjeżdża tu przez cały rok. Jednak coraz większym powodzeniem cieszą się wyjazdy do Zakopanego, by spędzić tu Święta oraz udaną zabawę sylwestrową. Hotele chętnie wychodzą naprzeciw oczekiwaniom turystów i organizują świąteczno-sylwestrowe atrakcje. Zobacz, czego możesz doświadczyć!

Noclegi w górach i niezapomniane Święta Bożego Narodzenia

Mimo że świąteczne wyjazdy cieszą się coraz większą popularnością, to goście nadal chcą celebrować Wigilię i Boże Narodzenie w tradycyjny sposób, czyli uroczystą kolacją przy choince i akompaniamencie kolęd. Właśnie dlatego hotele oprócz standardowych noclegów w apartamentach oferują dodatkowe atrakcje. Najczęściej noclegi w górach są połączone z:

 • uroczystą kolację wigilijną,
 • wspólnym ubieraniem choinki,
 • wizytą św. Mikołaja,
 • próbowaniem tradycyjnej kuchni góralskiej,
 • kuligiem zwieńczonym ogniskiem oraz grzańcem.

Apartamenty Zakopane, a dokładnie ich właściciele, chcą kompleksowo zadbać o swoich gości, więc oferują również zniżki i promocje na atrakcje, np.: na tatrzańskie termy lub salony SPA, zniżki na stoki narciarskie, czy przy wypożyczaniu sprzętu sportowego. Spędzenie Świąt w Zakopanem jest więc świetnym pomysłem: możesz się tu w pełni zrelaksować i wypocząć, a jednocześnie spędzić czas w gronie najbliższych. Bez wszystkich gorączkowych przygotowań i godzin spędzonych w kuchni. Brzmi wspaniale, prawda?

Sylwester w górach to gwarancja udanej zabawy

Szampańska zabawa sylwestrowa w górach kusi swoją magiczną aurą. Daje też okazję spędzenia zabawy w prawdziwie zimowym klimacie – w Zakopanem już teraz leży gruba warstwa śniegu! Nic zatem dziwnego, że na taki sposób świętowania Nowego Roku decyduje się coraz więcej osób. Ta wystrzałowa noc na długo pozostaje w pamięci gości! Tańce do rana, góralski bufet, energiczna muzyka i ludzie, którzy zarażają radością z życia!

To brzmi jak fantastyczna zabawa sylwestrowa. Przekonaj się o tym na własnej skórze!

Noclegi w górach i Zakopane kuszące swoimi atrakcjami

Oczywiście spędzanie Świąt czy sylwestra nie musi ograniczać się do przebywania w hotelu. Zakopane to przede wszystkim liczne stoki, trasy i wyciągi narciarskie – warto maksymalnie wykorzystać swój pobyt i poszaleć na nartach lub snowboardzie!

A jeśli masz chęć na spokojniejsze rozrywki, to warto udać się na:

 • Krupówki – na najsłynniejszym deptaku w Polsce kupisz piękne zakopiańskie pamiątki i spróbujesz pysznych góralskich przysmaków,
 • Gubałówkę – na tę górę możesz wejść lub wjechać kolejką, na samej górze zobaczysz najpiękniejszą panoramę Zakopanego i Tatr,
 • zimowy spacer np. do Doliny Kościeliskiej, Doliny Chochołowskiej lub nad Morskie Oko – to łatwe trasy, które prowadzą przez lasy. Taka wycieczka to bliskie doświadczenie natury.

Wyjazd do Zakopanego na Święta lub Sylwestra to fantastyczny pomysł, by spędzić ten czas w gronie najbliższych, ale w sposób alternatywny. Jeżeli myślisz nad takimi Świętami lub nocą sylwestrową, wybierz najdogodniejsze dla siebie warunki pobytu, atrakcje i dodatkowe rozrywki, by ten czas był dla Ciebie niezapomniany!