Tanie wakacje za granicą – popularne kierunki 2019

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Wakacje, to czas, gdy chętnie korzystamy z możliwości odpoczynku i udajemy się na zasłużony urlop. Nic bardziej nie cieszy, jak spędzenie chociażby kilku dni, z dala od przepełnionej skrzynki mailowej, arkuszy kalkulacyjnych, spotkań i negocjacji biznesowych czy też innego rodzaju obowiązków związanych z naszą pracą. Urlop jest więc okazją do relaksu i spędzenia czasu z najbliższymi lub po prostu oddania się swoim pasjom.

Jeśli urlop, to gdzie?

Od kilku lat, wśród wakacyjnych planów naszych rodaków, zauważalny jest stały trend. W zasadzie pojawiają się dwie główne opcje: wakacje spędzone w kraju lub wyjazd za granicę. O ile nie zależy nam na pogodzie i nie nastawiamy się na plażowanie lub też kąpiele w morzu, to wyjazd nad Bałtyk może być interesującym rozwiązaniem. Jeśli jednak chcemy spędzić urlop w miejscu, gdzie słońca i dobrej pogody raczej nam nie zabraknie, to warto jest rozważyć wyjazd zagranicę. Zapewne pierwsze o czym pomyślimy, to budżet. Analizujemy, która z wersji jest mniej kosztowna i czy faktycznie pobyt nad polskim morzem jest tańszy. Jednakże patrząc na prognozy pogody, zawsze zastanawiamy się czy faktycznie warto jest spędzić nad nim kilka lub kilkanaście dni.

Zapewniamy, że można zaplanować wakacje tak, aby nie nadwyrężyć budżetu i nie ponieść znacznie większych kosztów, niż podczas pobytu na polskim wybrzeżu. W zamian za to, otrzymujecie gwarancję pięknej pogody,  niezapomnianych widoków i cudownych wspomnień. Uwierzcie, tanie last minute wakacje za granicą są możliwe.

Jakie są popularne kierunki w tym roku?

Jeśli przekonaliście się do tego, aby tegoroczny urlop spędzić poza granicami naszego kraju, ale potrzebujecie drobnej sugestii dotyczącej wyjazdu, to służymy pomocą. Każdego roku obserwujemy, które kierunki cieszą się największym zainteresowaniem. Chcemy w ten sposób odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów i zaproponować możliwie jak najlepszą ofertę.

Zaobserwowaliśmy, że pewne kierunki cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem od kilku lat. Takimi miejscami są kurorty w Hiszpanii, Turcji czy Tunezji, czyli regiony, w których nie możemy narzekać na brak pięknej, słonecznej pogody, ale także na tyle przystępne, by nie naraziły nas na duże koszty. Równie często wybierane są wyjazdy do Grecji, gdzie śródziemnomorski klimat, potrafi zrelaksować nawet najbardziej wymagającego turystę. Jednak kierunkiem, który w ostatnim czasie stał się dość popularny jest Bułgaria. Zarówno Złote Piaski jak i Słoneczny Brzeg, cieszą się porównywalnym zainteresowaniem wśród turystów. Oba te regiony chociaż różne, to z pewnością warte odwiedzenia.  Pierwszy z nich – Złote Piaski, możemy polecić dla osób wyjeżdżających z małymi dziećmi, lubiących zieleń i spacery. Natomiast Słoneczny Brzeg poleca się dla tych, którzy lubią się bawić. Jest to bowiem region słynący z różnego rodzaju dyskotek, klubów i kasyn, dlatego chętnie jest wybierany przez osoby młodsze.

Co interesujące, ceny za kilkudniowy pobyt jednej osoby, w wymienionych powyżej krajach, nie przekraczają tysiąca złotych. Można więc zauważyć, że nie są to wysokie sumy, tym bardziej, że tego typu wyjazd możemy zaplanować i przygotować odpowiednio wcześniej.