Hotel Gniew

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Zastanawiasz się gdzie spędzić najbliższego Sylwestra? Myślisz o zwykłym wypadzie z rodziną? A może chcesz sam odpocząć na kilka dni. Hotel Gniew to idealne miejsce do relaksu, wypoczynku i odcięcia się od codziennych spraw. Jest tu połączenie piękna z historia, nauką oraz naturą.

Do tego cztero gwiazdkowego hotelu można się dostać samochodem w godzinę z Gdańska oraz w 90 minut z Bydgoszczy. Gdy już będziemy na miejscu, czeka na nas aż 250 miejsc noclegowych. Pokoje te znajdziemy w Hotelu Rycerskim, Pałacu Marysienki i Zamku Królewskim. Cały Hotel Gniew mieści 16 luksusowych apartamentów. Są one o tyle wyjątkowe że utrzymano w nich klimat średniowiecza. Wszystko dzięki przestronnym komnatom oraz historycznym detalom. W każdym z tych trzech budynków gdzie mieszczą się pokoje znajdziemy również restauracje, kawiarnie, bary oraz karczmy które oferują wspaniałe jedzenie. W każdym pokoju znajdują się takie rzeczy jak: darmowy internet, łazienka z prysznicem, telewizor, szafa na ciuchy, kapcie. Dzięki tym wszystkim, mogło by się wydawać małym detalom, będziemy się czuć zrelaskowni w niesamowitej atmosferze. Możemy także zorganizować w Sali Królewskiej gdzie mieszczą się sale konferencyjne spotkanie na które możemy zaprosić wiele osób. Sale te są przystosowane oraz przygotowane tak jak sobie tego życzymy. Wszystko to jest w niesamowitej lokalizacji. Za oknem widzimy nasz piękny Polski krajobraz: pola, łąki lasy oraz rzeki i stawy. To wszystko sprawia że czujemy się zupełnie odcięci od codziennych spraw.

Zamek Gniew oferuje nam także wiele ofert w  Spa. Są to między innymi zabiegi twarzy, dłoni, stóp, bądź całego ciała, masaże relaksacyjne, pakiety spa, saunę oraz wannę z hydromasażem. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Należy podkreślić że można zarezerwować zarówno pokój jak i wybraną przez nas ofertę w Spa na stronie internetowej Hotelu Gniew: www.zamek-gniew.pl. Rezerwując pokój zostaniemy przekierowani na stronę gdzie zaznaczamy datę naszego przyjazdu do Hotelu Gniew oraz datę wyjazdu. Możemy znaleźć nasz idealny pokój którego szukamy i mieć pewność że nikt nam go nie zajmie. Jeśli mamy problem z dojazdem wchodzimy w zakładkę „Mapa”. W razie jakichkolwiek pytań należy wejść w zakładkę „Zadzwoń” i skontaktować się z personelem który nam wszystko wyjaśni. Na terenie Zamku mamy jeszcze więcej atrakcji. Ze względu na swą bogata historię możemy natrafić na wiele imprez historycznych na których są pokazywane wydarzenia z danej epoki. Czerpiemy nie tylko przyjemność z oglądania ich ale także ogromną wiedzę. Można się także wybrać do Historycznego Parku Rozrywki gdzie czeka nas strzelanie z kuszy i łuku, wybicie pamiątkowej monety, ulepienie swoje własnego garnka oraz przymierzenie średniowiecznego stroju.

Jak widać powyżej naprawdę warto wybrać się do Hotelu Gniew ze względu na ogrom możliwości które na nas czekają. Jest to miejsce zarówno dla osób które same, ze swoją drugą połówką bądź nawet całymi rodzinami lubią wypoczywać w cichym i pełnym atrakcji miejscu.